Leírás
Fordítható, UV-védett üvegajtó
1 hőmérsékleti zóna
Változtatható LED belső világítás kék, fehér, melegfehér
Fordítható, UV-védett üvegajtó 1 hőmérsékleti zóna Változtatható LED belső világítás kék, fehér, melegfehér
1 készleten
Fordítható, UV-védett üvegajtó
1 hőmérsékleti zóna
Változtatható LED belső világítás kék, fehér, melegfehér
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | G |
| Hűtő magassága | 184 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Borhűtő kapacitás | 101 - 150 darab |
| Márka | Dunavox |
| Gyártó adatai | Dunavox Kft. 2151 Fót, Fehérkő u. 8/b +36 27 594 054 info@dunavox.com |
| Szín | Inox |
| Éves energiafogyasztás | 162 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Hűtőtér térfogata | 468 liter |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Hűtő kivitele | Kamraszekrénybe építhető |