Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
Főkapcsoló Automatikus fűtés 6. Érzék technológiával Booster funkció Alacsony hőmérséklet / oldódás Az ételek melegen tartása Időzítő Maradványhő kijelző Gyerekzár
5 készleten
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 590 × 60 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |
| Főzőfelület | 2db főzőzóna+ 2db flexi zóna |
| Főzőlap kivitel | Szegély Nélküli |
| Szélesség | 600 mm |