Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
77 cm széles, keret nélküli kivitel 4 indukciós főzőzóna, ebből 2 összekapcsolható főzőzóna a baloldalon (FlexiOval) Érintőszenzoros és zónánkénti Premium Slider kezelés 18-fokozatú beállítás + Booster funkció, digitális kijelző 6. Érzék speciális funkciók (olvasztás, melegen tartás, párolás, forralás) Programozható időzítés (timer) a főzőzónákhoz PowerManagement funkció - beállítható a maximális teljesítményfelvétel: 7,2 kW, 6 kW, 4...
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 770 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |
| Szélesség | 800 mm |