Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
zónánkénti premium csúszka vezérlésű indukciós főzőlap, 60 cm, 4 főzőzóna, 18+B, beállítható időzítés, FLexi Oval, Connectivity, 6. Érzék automatikus funkciók, Power Management
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 590 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |
| Szélesség | 600 mm |