Leírás
189 l hűtőtér/79 l fagyasztótér,
D energiaosztály,
6. Érzék funkció,
elektronikus hőmérséklet beállítás,
Fresh Box+,
Easy Access fiók,
FrostLees technológia,
LED világítás,
gyorshűtés,
181 kWh/év,
189 l hűtőtér/79 l fagyasztótér, D energiaosztály, 6. Érzék funkció, elektronikus hőmérséklet beállítás, Fresh Box+, Easy Access fiók, FrostLees technológia, LED világítás, gyorshűtés, 181 kWh/év,
2 készleten
189 l hűtőtér/79 l fagyasztótér,
D energiaosztály,
6. Érzék funkció,
elektronikus hőmérséklet beállítás,
Fresh Box+,
Easy Access fiók,
FrostLees technológia,
LED világítás,
gyorshűtés,
181 kWh/év,
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | D |
| Szín | Fehér |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő kivitele | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | FrostLess |
| Fagyasztótér térfogata | 30-100 liter |
| Hűtőtér térfogata | 161-200 liter |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 181 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverteres motor | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Márka | Whirlpool |