További információk
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Méretek | 555 × 598 × 820 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Teríték száma | 10 |
| Beépíthetőség | Teljesen Integrált |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| Ajtórögzítés | Fixen rögzített |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Programok | Üveg Indításkésleltetés: Folyamatos Intensive 65° Rapid Eco Rövid program elérhetősége Előmosás Indításkésleltetés max. ideje: 12 Eco program |
| Vízcsatlakozás | Hideg |
| Automata Programok Száma | 8 |
| Szélesség | 448 mm |















