További információk
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Fehér |
| Teríték száma | 14 |
| Vízfogyasztás | 10 liter |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Automata Programok Száma | 1 |
| 3. Evőeszközfiók | Van |
| Szélesség | 600 mm |











