Leírás
Chef Control
Flexiside
Elülső kezelőszervek
6. Érzék funkciók
Érintésvezérlés
Booster opció
Érintéses csúszka
Melegentartás funkció
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
2 készleten
Chef Control
Flexiside
Elülső kezelőszervek
6. Érzék funkciók
Érintésvezérlés
Booster opció
Érintéses csúszka
Melegentartás funkció
| Tömeg | 11 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 650 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Szélesség | 650 mm |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |