Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
Beépíthető indukciós főzőlap 65 cm széles, keret nélküli kivitel 4 indukciós főzőzóna, ebből 2 összekapcsolható főzőzóna a bal oldalon (FlexiSide) Érintőszenzoros és zónánkénti Premium Slider kezelés 18-fokozatú beállítás + Booster funkció, digitális kijelző 6. Érzék speciális funkciók (olvasztás, melegen tartás, párolás, forralás) Connectivity - okostelefonos csatlakoztatási lehetőség Chef Control funkció Programozható időzítés (timer) a főzőzónákhoz...
1 készleten
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 650 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |
| Szélesség | 650 mm |