Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
Beépíthető indukciós főzőlap 77 cm széles, élcsiszolt kivitel Clean Protect felület 4 indukciós főzőzóna, ebből 2 összekapcsolható főzőzóna a baloldalon (FlexiSide) Érintőszenzoros és zónánkénti Premium Slider vezérlés 18-fokozatú beállítás + Booster funkció, digitális kijelző 6. Érzék speciális funkciók (főzőzónától függően) Programozható időzítés (időzítő) a főzőzónákhoz Power Management funkció - beállítható a maximális teljesítményfelvétel: 7,2 kW,...
1 készleten
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 770 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Főzőzónák teljesítménye | 0 Bal alsó zóna, 0W, 1-3, 2 Középső zóna, 2-1, 6 Jobboldali zóna, 75-2, 75×2, Bal felső zóna, méret/teljesítmény (mm/kW-booster) 145/1, méret/teljesítmény (mm/kW-booster) 190×200/1, méret/teljesítmény (mm/kW-booster) 190×220/1, méret/teljesítmény (mm/kW-booster) 210/2 |
| Szélesség | 770 mm |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Márka | Whirlpool |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |