Leírás
Kapcsolódási zóna
CleanProtect
Kiemelkedő energiahatékonyság
Melegentartás
Olvasztás funkció
Elülső vezérlők
6. Érzék funkciók
3 kW Booster
Közvetlen hozzáférés a csúszkákkal
Érintőszenzor
EasyDisplay irányítás
Közvetlen hozzáférés
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
3 készleten
Kapcsolódási zóna
CleanProtect
Kiemelkedő energiahatékonyság
Melegentartás
Olvasztás funkció
Elülső vezérlők
6. Érzék funkciók
3 kW Booster
Közvetlen hozzáférés a csúszkákkal
Érintőszenzor
EasyDisplay irányítás
Közvetlen hozzáférés
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 590 × 50 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Főzőfelület | 2db főzőzóna+ 2db flexi zóna |
| Szélesség | 590 mm |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |