Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
zónánkénti érintőszenzoros vezérlés, kezelőegység helye: elől, középen, 9 teljesítményszint, beállítható időzítés funkció, 6. Érzék automatikus funkciók, Booster funkció mind a négy főzőzónához, Power Management funkció, alacsony hőmérsékletű főzés funkció, kiolvasztás funkció, melegentartás funkció, időzítő funkció, maradványhő kijelzés, gyermekzár,
2 készleten
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 590 × 54 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,2 kw |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |
| Szélesség | 600 mm |