Leírás
belső kijelző
ventilátor antibakteriális szűrővel
multiflow légáramlás
digitális hőmérséklet beállítás
LED világítás
gyorshűtés funkció
vakáció mód
belső kijelző ventilátor antibakteriális szűrővel multiflow légáramlás digitális hőmérséklet beállítás LED világítás gyorshűtés funkció vakáció mód
belső kijelző
ventilátor antibakteriális szűrővel
multiflow légáramlás
digitális hőmérséklet beállítás
LED világítás
gyorshűtés funkció
vakáció mód
| Tömeg | 64 kg |
|---|---|
| Méretek | 630 × 595 × 1875 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Inox |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Leolvasztás | Hagyományos |
| Klímaosztály | SN-T |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Hűtő magassága | 188 cm |
| Márka | Whirlpool |
| Szélesség | 595 mm |