Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
Automata szikragyújtás Fekete üvegfelület
4 készleten
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 590 × 49 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 600 mm |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Márka | Whirlpool |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,8 kw |
| Wok Égőfej | Van |
| Égőfejek száma | 4 darab |