Leírás
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
Önálló érintőszenzor vezérlésű kerámialap 4 db főzőzóna Digitális teljesítménykijelző Programozható időzítés mind a 4 zónához Maradékhő kijelzés Gyermekzár Szegély nélküli kivitel
5 készleten
A házhozszállítást egy biztonságos jövőbeli céggel végezzük. Sérülés és törés nélkül tudod átvenni a terméket, elkerülve a kellemetlenségeket.
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 510 × 580 × 42 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Márka | Whirlpool |
| Gyártó adatai | European Appliances Hungary Kft. 1117 Budapest Bercsényi utca 25. Magyarország ceginfo@whirlpool.hu www.whirlpool.hu |
| Főzőzónák összteljesítménye | 6,4 kw |
| Főzőlap kivitel | Szegély Nélküli |
| Szélesség | 600 mm |