Leírás
jobbos ajtó nyitás
50-es évek stílusa
Ventilátor
Multiflow
Nyitott ajtó riasztó
Antibakteriális tömítés
0° C-os rekesz
jobbos ajtó nyitás 50-es évek stílusa Ventilátor Multiflow Nyitott ajtó riasztó Antibakteriális tömítés 0° C-os rekesz
1 készleten
jobbos ajtó nyitás
50-es évek stílusa
Ventilátor
Multiflow
Nyitott ajtó riasztó
Antibakteriális tömítés
0° C-os rekesz
| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 5 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | D |
| Szín | Színes hűtők |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 153 cm |
| Hűtőtér térfogata | 244 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30 literes alatt |
| Klímaosztály | SN-T |
| Gyártó adatai | SMEG S.p.A. Olaszország 42016 Guastalla Via Leaonardo da Vinci 4. Elektronikus címe: smeg@smeg.it |
| Kivitel | Egyajtós |
| Leolvasztás | Hagyományos |
| Fagyasztó fiókok száma | 0 |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Szélesség | 601 mm |
| Világítás | LED oszlop |
| Vezérlés | Elektronikus |