Leírás
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Méretek | 541 × 558 × 1221 cm |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Szélesség | 56 cm |
| Szín | Fehér |
| Energiaosztály | E |
| Hűtő magassága | 122 cm |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő kivitele | Egyajtós |
| Leolvasztás | Hagyományos |
| Márka | Neff |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Klímaosztály | SN-T |
| Külön szabályozható hűtőkör | 1 |
| Éves energiafogyasztás | 120 kilowatt |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverteres motor | Nem |