20 éves tökéletes textilápolásra tesztelve Még nagyobb energiamegtakarítás ezzel: A -20% SteamCare akár 50%-ra csökkenti a vasalási időt, és felfrissíti ruháit TwinDos - pontos és automatikus mosószer-adagolás QuickPowerWash- hatékony és gyors eredmények már 49 perc alatt. A legnagyobb gondossággal gyártottaMiele & Cie. KG
| Tömeg | 94 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 40 kW |
| Inverteres motor | Igen |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Dob kivitele | Méhsejt cellás |
| Maximum Fordulatszám | 1400 |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Vízfogyasztás | 50 liter |
| Automata mosószeradagolás | Igen |
| Gőzfunkció | Nem |