Leírás
Késleltetett indítás 24 h-ig
Hátralévő idő kijelzése
AutoClean mosószeradagoló fiók
AddLoad
Miele@home
1 készleten
Késleltetett indítás 24 h-ig
Hátralévő idő kijelzése
AutoClean mosószeradagoló fiók
AddLoad
Miele@home
| Tömeg | 94 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverteres motor | Igen |
| Automata mosószeradagolás | Igen |
| Gőzfunkció | Nem |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Programok | biztonságosan hálózatba kapcsolható. A kezelés egyszerű - a Miele App, és még intelligensebbé teheti a mindennapjait. Minden intelligens Miele háztartási készülék kényelmesen, hangvezérlés vagy meglévő okosotthon-megoldásokba való integrálás révén. A hálózatba kapcsolás az otthoni Wi-Fi-router és a Miele Cloud segítségével történik. |
| Energiafogyasztás | 0,49 kW/h |
| Éves energiafogyasztás | 103 kW/Év |
| Maximum Fordulatszám | 1400 |
| Dob kivitele | Méhsejt cellás |
| Mélység | 64,3 cm |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 49 kW |
| Funkció | Mosógép |