20 évestökéletes textilápolásra tesztelve Még nagyobb energiamegtakarítás ezzel: A -20% QuickPowerWash- hatékony és gyors eredmények már 49 perc alatt.7 Mosógépének teljes körű App-vezérlése a Miele@home-mal ExkluzívCapDosing-kínálat különböző textíliákhoz és foltokhoz
| Tömeg | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 8 kg |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 38 kW |
| Inverteres motor | Igen |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Dob kivitele | Méhsejt cellás |
| Maximum Fordulatszám | 1400 |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Vízfogyasztás | 48 liter |
| Automata mosószeradagolás | Nem |
| Gőzfunkció | Nem |
| Funkció | Mosógép |