| Tömeg | 60 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Szín | Lótuszfehér |
| Maximum ruhatöltet | 9 kg |
| Inverteres motor | Igen |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |