Leírás

‘ Nagy borospalackok rugalmas tárolása a FlexiFrame Plus révén Tökéletes design a fogantyú nélküli konyhákba – Push-2-open Borok tárolása egyszerre több különálló hőmérsékleti zónában Nincs többé szag a hűtőben, hála az Active AirClean szűrőnek Bortemperálója tökéletes megvilágításban – LED-es világítás

| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | G |
| Szín | Obszidiánfekete |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 91 cm |
| Hűtőtér térfogata | 104 liter |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN |
| Éves energiafogyasztás | 151 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Nem |