Leírás

‘ Borok tárolása egyszerre több különállóhőmérsékleti zónában Nincs többé szag a hűtőben, hála azActive AirClean szűrőnek Bortemperálója tökéletes megvilágításban –LED-es világítás Védelem a borok számára az UV-szűrős, színezett üvegfronttal Borok biztonságos tárolása a kihúzható tárolópolcokkal

| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | G |
| Szín | Fekete |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 82 cm |
| Hűtőtér térfogata | 94 liter |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Éves energiafogyasztás | 138 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Nem |