Leírás

Tökéletes borceremónia kedvenc boraiból a SommelierSetnekköszönhetően Az összes palackméret/-forma tárolása a FlexiFrame Optimális fogyasztási és tárolási hőmérséklet a különálló hőmérsékletzónákkal A levegő páratartalmának optimális szabályozása az ActiveHumidity A bor optimális védelme az UV-álló szigetelőüvegen keresztül Védelem különleges borai számára a beépített ajtózárnakköszönhetően

| Tömeg | 80 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | F |
| Hűtő magassága | 201 cm |
| Garanciaidő | 5 év hivatalos gyártói garancia |
| Borhűtő kapacitás | 101 - 150 darab |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Éves energiafogyasztás | 144 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtőtér térfogata | 562 liter |
| Szín | Obszidiánfekete |
| Szélesség | 697 mm |