Leírás

A levegő páratartalmának optimális szabályozása az ActiveHumidity Védelem különleges borai számára a beépített ajtózárnakköszönhetően Okos hálózat, a még több lehetőségért - Miele@home Tökéletesen reflektorfényben - LED-világítás

| Tömeg | 80 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | E |
| Hűtő magassága | 189 cm |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Borhűtő kapacitás | 150 darab felett |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 95 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtőtér térfogata | 434 liter |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 597 mm |