Leírás

‘ Az összes palackméret/-forma tárolása a #FlexiFrame#-nek köszönhetőenCO_15870992 Optimális fogyasztási és tárolási hőmérséklet a különállóhőmérsékletzónákkal A levegő páratartalmának optimális szabályozása az #ActiveHumidity# funkcióvalCO_15870994 A bor optimális védelme azUV-álló szigetelőüvegen keresztül Kész jégkockák a frissvíz-csatlakozással rendelkezőIceMakerrel Nincs jegesedés – nincs szükség olvasztásra aNoFrostrévén

| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | D |
| Hűtő magassága | 185 cm |
| Garanciaidő | 4 év hivatalos gyártói garancia |
| Borhűtő kapacitás | 40-60 darab |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 189 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtőtér térfogata | 303 liter |
| Szín | Nemesacél |
| Szélesség | 597 mm |