Leírás

‘ 17% nagyobb hely a hűtőtérben -beépíthető XL Profi tárolás - még hosszabb frissesség aPerfectFresh Pro-val A belső tér optimális és karbantartásmentes megvilágításaLED-del Nincs jegesedés - nincs szükség olvasztásra aNoFrostrévén Egyenletes hőmérséklet-eloszlás a teljes hűtőtérben -DynaCool Tartozékok: Tojástartó,Jégkockatartó

| Tömeg | 50,96 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 194 cm |
| Hűtőtér térfogata | 204 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30-100 liter |
| Hűtő kivitele | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 162 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Külön szabályozható hűtőkör | 2 |