Leírás

‘ 5x tovább friss az aktív párásítás miatt –PerfectFresh Active Kész jégkockák a frissvíz-csatlakozással rendelkezőIceMakerrel A fagyasztótér rugalmas használata –Freeze&Cool Egyedileg állítható üveglap-megvilágítás aFlexiLight2.0révén Nincs jegesedés – nincs szükség olvasztásra aNoFrostrévén Egyenletes hőmérséklet-eloszlás a teljes hűtőtérben –DynaCool Tartozékok: Tojástartó , PerfectFresh szortírozódoboz

| Tömeg | 50,96 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Hűtőtér térfogata | 175 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30-100 liter |
| Hűtő kivitele | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Éves energiafogyasztás | 166 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Külön szabályozható hűtőkör | 2 |