Leírás


| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Hűtőtér térfogata | 175 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30-100 liter |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Külön szabályozható hűtőkör | 3 |
| Kivitel | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Fagyasztó fiókok száma | 3 |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Szélesség | 560 mm |
| Világítás | LED |