Leírás

‘ Tágas, állítható páratartalmú fiók – DailyFresh A belső tér optimális és karbantartásmentes megvilágítása LED-del Nincs jegesedés – nincs szükség olvasztásra a No-Frost révén Egyenletes hőmérséklet-eloszlás a teljes hűtőtérben – Dyna-Cool Az ajtón lévő tárolók tisztítása mosogatógépben – ComfortClean Tartozékok: Tojástartó,Jégkockatartó

| Tömeg | 50,96 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 177 cm |
| Hűtőtér térfogata | 183 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30-100 liter |
| Hűtő kivitele | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 145 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Külön szabályozható hűtőkör | 2 |