Leírás

‘ Profi tárolás - még hosszabb frissesség aPerfectFresh Proval Nincs jegesedés - nincs szükség olvasztásra aNoFrostrévén Okos hálózat, a még több lehetőségért -Miele@home Egyenletes hőmérséklet-eloszlás a teljes hűtőtérben -DynaCool Hideg és tiszta: a CleanSteel hátfal révén a hideg különösen jól oszlik el a Miele hűtőszekrényben. Tartozékok: Jégkockatartó Kupon egy ActiveAirClean szűrőhöz

| Tömeg | 60 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Szín | Fekete |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 202 cm |
| Hűtőtér térfogata | 258 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 100-160 liter |
| Hűtő kivitele | Kombinált Alulfagyasztós |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 115 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Szélesség | 597 mm |
| Inverteres motor | Nem |
| Automatikus leolvasztás | Nem |
| Külön szabályozható hűtőkör | 2 |