Leírás


| Tömeg | 60 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | C |
| Hűtő magassága | 186 cm |
| Leolvasztás | NoFrost |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Fagyasztótér térfogata | 101-160 liter |
| Hűtő kivitele | Kombinált Alulfagyasztós |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |