Leírás

A legjobb eredmények kevesebb mint egy óra alatt - QuickPowerWash Különösen könnyen nyitható és csukható ajtó - ComfortClose Akár 50 %-os árammegtakarítás - melegvíz-csatlakozás Maximális rugalmasság - állítható magasságú felső kosár Rugalmas és biztos elhelyezés - Comfort kosárkialakítás

| Tömeg | 50 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Szélesség | 448 mm |
| Szín | Brilliáns fehér |
| Teríték száma | 9 |
| Vízfogyasztás | 6 liter |
| Márka | Miele |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Programok | QuickPowerWash ECO Automatikus Intenzív 75 °C Kímélő |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Automata Programok Száma | 1 |
| Késleltetett Indítás | 1-24 |
| Vízkár elleni védelem | Vízálló rendszer |
| Inverteres motor | Nem |
| 3. Evőeszközfiók | Van |