Leírás

‘ Nincs jegesedés – nincs szükség olvasztásra aNoFrost révén Az ajtó csillapított zárása a SoftClose segítségével Több hely nagy lefagyasztandó élelmiszerekhez –XXL méretű doboz Kényelmes és könnyed nyitás –EasyOpen Gyors, kímélő élelmiszer-fagyasztás –SuperFrost

| Tömeg | 80 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | D |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Fagyasztótér térfogata | 261-360 liter |
| Leolvasztás | SN-T |
| Gyártó adatai | elektronikus levelezési cím: info@miele.de, Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. 33332 Gütersloh Carl-Miele-Straße 29. |
| Éves energiafogyasztás | 199 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | 7 |
| Szín | Fekete |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverteres motor | Nem |
| Fagyasztó magassága | 1855 mm |
| Szélesség | 597 mm |