| Tömeg | 54 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 10 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | D |
| Szín | Fekete |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 128 cm |
| Klímaosztály | SN-T |
| Gyártó adatai | Liebherr-Hausgeräte GmbH Memminger Straße 77-79 88416 Ochsenhausen Deutschland info.hau@liebherr.com |
| Márka | Liebherr |
| Éves energiafogyasztás | 76 kilowatt |
| Fagyasztó fiókok száma | LED |
| Világítás | LED |
| Borhűtő kapacitás | 101 - 150 darab |
| Szélesség | 600 mm |
| Inverteres motor | Nem |