| Tömeg | 57 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | F |
| Hűtő magassága | 185 cm |
| Garanciaidő | 10 év hivatalos gyártói garancia |
| Borhűtő kapacitás | 150 darab felett |
| Márka | Liebherr |
| Gyártó adatai | Liebherr-Hausgeräte GmbH Memminger Straße 77-79 88416 Ochsenhausen Deutschland info.hau@liebherr.com |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Éves energiafogyasztás | 127 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtőtér térfogata | 367 liter |
| Szín | Nemesacél |
| Szélesség | 597 mm |