WPgbi 5283 Vinidor Selection Bortemperáló szekrény BlackSteel Külső méretek (Ma./Szé./Mé.) 185,4 / 59,7 / 67,8 cm 0,75 l-es bordói palackok maximális száma 85 Hőmérsékleti zónák 3 Szabályozható hűtőkörök 3 Energiahatékonysági osztály F Hálózatba kapcsolási megoldás Beépített, nem eltávolítható.
| Tömeg | 54 kg |
|---|---|
| Energiaosztály | F |
| Hűtő magassága | 185 cm |
| Garanciaidő | 10 év hivatalos gyártói garancia |
| Borhűtő kapacitás | 80-90 darab |
| Márka | Liebherr |
| Gyártó adatai | Liebherr-Hausgeräte GmbH Memminger Straße 77-79 88416 Ochsenhausen Deutschland info.hau@liebherr.com |
| Klímaosztály | SN-T |
| Éves energiafogyasztás | 126 kilowatt |
| Világítás | LED |
| Inverteres motor | Nem |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtőtér térfogata | 367 liter |
| Szín | BlackSteel |
| Szélesség | 600 mm |