Leírás
- 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható
hőmérséklet
- fekete-üveg kivitel
- variálható polcok
- 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható hőmérséklet - fekete-üveg kivitel - variálható polcok
5 készleten
- 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható
hőmérséklet
- fekete-üveg kivitel
- variálható polcok
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | F |
| Szín | Fekete |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 46 cm |
| Hűtőtér térfogata | 52 liter |
| Márka | Electrolux |
| Kivitel | Kamraszekrénybe építhető |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Szélesség | 560 mm |
| Világítás | LED oszlop |
| Vezérlés | Elektronikus |