Leírás
Programok: pamut, műszál, kímélő mosás, Gyors 14 perc, öblítés, centrifuga/szivattyúzás, Anti Allergia Párlat, babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri nyugázat, farmer
SensiCare rendszer SoftPlus funkció Antiallergén program gőzzel Eco TimeManager Inverter motor - hatékonyabb és nagyon csendes működés Habérzékelő öblítési rendszer Késleltetett indítás opció Selyemprogram - gyengéd mosás és centrifugálás Gyerekzár Vízelárasztás elleni védelem Görgők, lábak: 4 állítható láb Mosási kapacitás: 6kg Folyékony mosószer adagoló
Programok: pamut, műszál, kímélő mosás, Gyors 14 perc, öblítés, centrifuga/szivattyúzás, Anti Allergia Párlat, babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri nyugázat, farmer
| Tömeg | 60 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 6 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverteres motor | Igen |
| Automata mosószeradagolás | Nem |
| Gőzfunkció | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 42 kW |
| Maximum Fordulatszám | 1000 |
| Mélység | 41 cm |
| Funkció | Mosógép |
| Kivitel | Elöltöltős |