Leírás
Programok: Gyorsmosás: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyorsmosás
(14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, antiallergén program,
babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri nyugázat, gazda
TimeManager funkció: segítségével beállíthatja a program hosszúságát. Idő és energia megtakarítása - anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötnie a tisztaság tekintetében. Görgők, lábak: 4 állítható láb Gyerekzár
5 készleten
Programok: Gyorsmosás: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyorsmosás
(14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, antiallergén program,
babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri nyugázat, gazda
| Tömeg | 58 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | A |
| Maximum Zajszint | 70-80 dB |
| Szín | Fehér |
| Maximum ruhatöltet | 7 kg |
| Vízfogyasztás | 41-50 liter |
| Inverteres motor | Igen |
| Automata mosószeradagolás | Nem |
| Gőzfunkció | Igen |
| Márka | Electrolux |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 45 kW |
| Maximum Fordulatszám | 1200 |
| Dob kivitele | Nemesacél |
| Üst kivitele | Carboran |
| Mélység | 41 cm |
| Funkció | Mosógép |
| Kivitel | Elöltöltős |