További információk
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szélesség | 450 mm |
| Szín | Nemesacél |
| Teríték száma | 10 |
| Beépíthetőség | Kezelőpanel látszik |
| Vízfogyasztás | 10 liter |
| Ajtórögzítés | Fixen rögzített |
| Márka | Electrolux |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 67 kW |
| 3. Evőeszközfiók | Van |
| Energiaosztály | D |















