29 készleten
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szélesség | 600 mm |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Teríték száma | 14 |
| Beépíthetőség | Teljesen Integrált |
| Márka | Bosch |
| Ajtórögzítés | Csúszózsanéros |
| Maximum Zajszint | 40-50 dB |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Automata Programok Száma | 1 |
| Vízcsatlakozás | Hideg |
| Energiaosztály | C |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| 3. Evőeszközfiók | Van |
| Fogyasztás 100 ciklusra | 75 kW |