| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 51 × 816 × 527 cm |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Szélesség | 816 mm |
| Páraelszívás | Páraelszívó nélküli |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,4 kw |
| Főzőlap kivitel | 2 Rozsdamentes Acélkeret |