Főzőzónák teljesítménye: Főzőzónák: 1 x Ø 400 mm x 240 mm, 3.3 kW (max. teljesítmény 3.7 kW) indukciós, vagy 2 x Ø 190 mm, 2.2 kW (max. teljesítmény 3.7 kW) indukciós; 1 x Ø 400 mm x 240 mm, 3.3 kW (max. teljesítmény 3.7 kW) indukciós, vagy 2 x Ø 190 mm, 2.2 kW (max….
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 223 × 816 × 527 cm |
| Garanciaidő | 3 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Főzőfelület | Főzőzónás |
| Szélesség | 816 mm |
| Páraelszívás | Páraelszívóval kombinált |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,4 kw |
| Főzőlap kivitel | Beépíthető |