A gázfőzőlap precíz lángszabályozással és könnyű tisztítással a levehető fémgomboknak és a mosogatógépben mosható öntöttvas edénytartóknak köszönhetően. FlameSelect: pontosan vezérelhető láng kilenc teljesítmény-fokozaton. Könnyű tisztítás: a levehető gomboknak és a mosogatógépben mosható rácsoknak hála gyerekjáték a tisztítás. Mosogatógépben elmosható rácsok: még könnyebbé teszik főzőlapja tisztítását. Részlegesen egybefüggő edénytartó: még kisebb a...
18 készleten
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45 × 590 × 520 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 590 mm |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,5 kw |
| Főzőlap Anyaga | Edzett üveg felület |
| Égőfejek száma | 4 |
| Wok Égőfej | Nincs |