A gázfőzőlap öntöttvas edénytartókkal. Öntöttvas edénytartórácsok a maximális stabilitás érdekében. Biztonsági gázelzárás: a biztonság érdekében a láng kialvásakor azonnal elzárja a gázt. Ergonomikus gombok: biztosabb fogás és könnyebb vezérlés. Biometánnal működő: használja főzőlapját megújuló biometán gázzal. Főzőzónák teljesítménye: Bal első: normál égő akár 1,75 kW (a gáz típusától...
21 készleten
| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45 × 582 × 520 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Szélesség | 582 mm |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,8 kw |
| Főzőlap Anyaga | Acél felület |
| Égőfejek száma | 4 |
| Wok Égőfej | Van |