| Tömeg | 31 kg |
|---|---|
| Méretek | 45 × 580 × 510 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Nemesacél |
| Szélesség | 580 mm |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Főzőzónák összteljesítménye | 7,4 kw |
| Főzőlap Anyaga | Acél felület |
| Égőfejek száma | 4 |