Leírás
A termék nem tartalmazza az előlapot. Külön rendelhetőek !
A termék nem tartalmazza az előlapot. Külön rendelhetőek 3 színben!
115 készleten
| Tömeg | 30 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Szín | Különleges szín |
| Energiaosztály | B |
| Maximális Légteljesítmény | 400 m3/h alatt |
| Páraelszívó kivitel | Kihúzható |
| Szélesség | 600 mm |
| Maximum Zajszint | 60-70 dB |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Világítás | 2W LED, 2×1 |
| Fokozatok száma | 3 |
| Vezérlés | Nyomógombos |
| Légkivezetés átmérője | 150 mm |