| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Méretek | 314 × 268 × 381 cm |
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| HEPA szűrő | Van |
| Szín | Lila |
| Márka | Bosch |
| Gyártó adatai | BSH Hausgeräte GmbH Carl-Wery-Straße 34 81739 München, Németország www.bsh-group.com |
| Porgyűjtés | Porzsák nélküli |
| Vezetéknélküli | Nem |
| Motorteljesítmény | 700W |