Leírás
- fagyasztótér típusa : 4 csillagos
- Tolóajtó (csúszkapántos) bútorlap felszerelés
- Coolmatic funkció
- OptiSpace rendszer
- elektronikus vezérlés LED kijelzővel
- LED világítás
- Ajtó nyitás: jobboldali és megfordítható
- fagyasztótér típusa : 4 csillagos - Slide door (csúszkapántos) bútorlap felszerelés - Coolmatic funkció - OptiSpace rendszer - elektronikus vezérlés LED kijelzővel - LED világítás - Ajtó nyitás: jobboldali és megfordítható
5 készleten
- fagyasztótér típusa : 4 csillagos
- Tolóajtó (csúszkapántos) bútorlap felszerelés
- Coolmatic funkció
- OptiSpace rendszer
- elektronikus vezérlés LED kijelzővel
- LED világítás
- Ajtó nyitás: jobboldali és megfordítható
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Garanciaidő | 2 év hivatalos gyártói garancia |
| Energiaosztály | E |
| Szín | Teljesen Integrálható |
| Maximum Zajszint | 30-40 dB |
| Hűtő magassága | 122 cm |
| Hűtőtér térfogata | 174 liter |
| Fagyasztótér térfogata | 30 literes alatt |
| Gyártó adatai | ELECTROLUX Lehel Kft. Promenádkert Irodaház 1133 Budapest Váci út 80. Ügyfélszolgálat: 06-1-252-1773 ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Kivitel | Egyajtós |
| Leolvasztás | Hagyományos |
| Fagyasztó fiókok száma | 0 |
| Szélesség | 600 mm |
| Világítás | LED |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Inverteres motor | Igen |